KONST / Litografier / Färglitografi 17409258
nr 1740 9258
Färglitografi
Chris White. Signerad, numrerad 46/150, daterad - 85, "Haida Bear Mother". Färglitografi, bildmått: 53x39 cm, yttermått inklusive ram: 68x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 november 2025
kl 20:59:37
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
6
350 kr
500 kr
6
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
6